Звездата на Левски Антонио Аниете намекна, че може да напусне „Герена“ след края на сезона.
Договорът на атакуващия халф е до лятото, но за момента категорично отказва да го поднови, а причината за това е финансовата криза, която измъчва столичани.
Интерес към Аниете не липсва, като през зимата той отказа оферта на Динамо (Минск), искан е още от украински, руски и гръцки клубове.
„Още няма яснота около договора ми. Искам да се концентриран върху представянето си на терена. Има финансови проблеми, когато всичко стане ясно, тогава ще говорим“, каза Аниете пред БНТ1.
Той добави, че оставането на Левски във втората шестица е голям провал, който трябва да се преглътне и не пропусна да похвали Георги Иванов-Гонзо.
„Той ми помогна най-много, вярваше ми. Не съжалявам, че дойдох в Левски. Харесва ми тук. Благодаря на Георги Иванов и публиката, която ме подкрепя. Терените не ми харесват, но пък страната ви е хубава“, добави испанецът.
Накрая Аниете заяви, че Мигел Бедоя е най-добрият му приятел и призна, че никога няма да забрави благотворителната среща за спасението на баскетболния отбор на Левски в зала „Арена Армеец“.







Хороскоп за всички зодии за 10 ноември: Предизвикателства и успехи
Кое прави ремонтите на електромобилите скъпи?
Три билки при хипертония
Почина оперната прима Стефка Евстатиева
Заради блокадата на правителството: САЩ спряха доставките на оръжия за НАТО и Украйна
Откриха нарушения в автошколи, чиито курсисти са причинили смърт на пътя
Мъж тръгна да копае басейн в двора си, намери... злато
Кристалина Георгиева: България има „обица на ухото“ от 90-те
Големи, но проблемни: Пет V8 двигателя с кратък ресурс
Toyota ще плаща на шофьорите за данни от колите им
Какви проблеми крие BMW с двигател N20?
Как работи системата за дренаж на вратите
Близо 100 деца стартираха на вторите ученически игри
Джейк Пол: Алекс Перейра даде съгласие за боксов двубой
Олександър Усик шокира бивш световен шампион с думите: „Ще се бием“
Габриел Бонфим: „Той беше в безсъзнание. Очите му се обърнаха назад.“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар