Младата звезда на Локомотив (Пд) Бирсент Карагарен отново попадна в полезрението на Левски, научи "7 дни спорт".
22-годишното крило се представя добре от началото на сезона, въпреки че невинаги започва като титуляр най-вече заради нововъведеното правило в стартовия състав на всеки отбор да има по един футболист до 21 години.
Именно Карагарен донесе и победата на "черно-белите" срещу "сините" с 1:0 на 23 август на "Лаута". По наша информация отговорни фактори от "Герена" са започнали да се интересуват и да разпитват подробно за футболното развитие на таланта от Асеновград. На този етап не е ясно дали този интерес от столичния клуб е продиктуван по заръка на треньора Стойчо Стоев.
Трансферният прозорец в България затвори съвсем скоро – на 15 август. Очаква се "сините" да продължат да следят Бирсент поне до зимата. Той има договор с Локо Пловдив до лятото на 2016 г. Не е тайна, че в България освен Лудогорец в момента други клубове не купуват футболисти, затова от Левски много трудно евентуално ще могат да си позволят да купят звездата на "черно-белите".
Иначе младокът попадна в полезрението на столичани още през миналия сезон, когато талантът му изгря на футболния ни небосклон. През това лято обаче не се стигна до оферта към него. Според запознати "сините", а и другите клубове, за които Карагарен представлява интерес, не бързат да отправят оферта за него, тъй като изчакват да усъвършенства докрай безспорните си футболни качества.







Борисов: От днес съм сигурен и свободен български гражданин
Ветрове със скорост почти 90 км/ч събориха дървета в Русенско
Обедна емисия
Мирчев: Шефът на ДАНС вече е различен и не обслужва Пеевски
Борисов: Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин
Деньо Денев е освободен от длъжността зам.-председател на ДАНС
Парламентът отхвърли създаване на временна комисия за "Петрохан"
Нови 28: Кабинетът "Радев" подмени всички областни управители
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар