Бившият спортен директор на Левски Христо Йовов заяви, че ЦСКА отдавна е трябвало да бъде изхвърлен от професионалния футбол.
Както е известно, това лято "червените" не получиха лиценз за него заради множество дългове и в момента се състезават в Югозападната "В" група.
"Лошото е, че хора, които са били в миналото там, направиха така, че доста хора да страдат сега. Това, което се случи лятото, трябваше да стане много по-рано. Имаше сигнали, че тези неща ще се случат, но никой не обръщаше внимание. Опитваха се да изместят опорната точка, а не да решат проблема. За всяко престъпление има наказание, поне така е във всяка нормална държава. Направиха се много компромиси. Никой не бива да се сърди на моя коментар. Оказа се, че направените компромиси са били неправилни", каза Йовов.
Той коментира и настоящото положение в Левски.
"Трябва да имат търпение. Нужно е да бъдат избрани футболистите от школата, които могат да помогнат. Когато този избор е направен, ние трябва да се въоръжим с малко търпение. От друга страна това е трудно, защото в по-големите отбори в България винаги се искат бързи резултати. Юношите се представиха, да не кажа на средно, но малко над средното ниво", каза още Йовов, след което пожела бързо оздравяване на Борислав Цонев.







Жестоко убийство с метална тръба в Монтана
Горивата поскъпват още: Таксиметрови шофьори и туристите усещат удара
"С теб сме" - малкият Марти вдъхнови благотворителна инициатива със спортни клубове
4 грешки при приготвянето на смути
Без летище и валута, но богата: държавата с повече инвеститори, отколкото жители
Клои Кардашиян смята, че да е необвързана е благословия
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар14:31 | 18 сеп 2015 г.
09:00 | 18 сеп 2015 г.
20:00 | 17 сеп 2015 г.
19:56 | 17 сеп 2015 г.
18:06 | 17 сеп 2015 г.
18:03 | 17 сеп 2015 г.
16:25 | 17 сеп 2015 г.
Напиши коментар