Норвежкият национал Ола Камара е мистериозният нападател, който отказа да премине в Левски преди дни, пише "Меридиан мач". Както е известно, директорът на "сините" Георги Иванов обяви, че спортно-техническия щаб е харесал нов нападател, но той е отказал офертата.
"Вчера имахме случай с един централен нападател с много добри качества и класа за Левски, но той изобщо не иска да чуе за България. И лятото така удряхме на камък с доста футболисти", обясни Гонзо.
Отрицателният отговор на Ола Камара изглежда някак логичен. Той е собственост на австрийския гранд Аустрия (Виена), а към днешна дата играе като преотстъпен за норвежкия Мьолде с договор до края на годината. При "викингите" той прави голям фурор, като за 26 мача вкара 14 гола в местното първенство. Отделно от това, Камара е част от страхотното представяне на Мьолде в Лига Европа. В момента норвежкия ттим е убедитерно първи в групата си, а желаният от Левски нападател има гол във вратата на Селтик.
Ола, който има и 7 мача за националния отбор на Норвегия, не е отказал предложението заради пари. Той е обяснил, че не иска да играе в България, а в германската Бундеслига и не би отишъл на "Герена", дори и "сините" да го засипят с пари.
Така Гонзо и Стойчо Стоев продължават търсенето на нападател, както и на още поне двама атакуващи футболисти.







Мирчев: Нито някой ме е бил, нито аз съм бил някой
Google тества ограничения за Gmail: Край на стандартните 15 GB безплатно място?
Радев ще наблюдава дейността на МВР, МВнР и службите, Пеканов - НСИ
За всеки трети справянето с цените трябва да е приоритет №1 пред кабинета "Радев"
Девет задържани при акцията с имотните измами, сред тях и бивш нотариус
Пловдив остава сред най-активните имотни пазари в България
Премиерът Радев разпредели ресорите на вицепремиерите
Цялата гама на MINI с 5 звезди от Euro NCAP
Провали ли се наистина електромобилът?
Zeekr стъпва на българския пазар с първи официален дилър
Mercedes-AMG показа купе за 1 милион евро
Безпощаден: Стефан Стефанов е полуфиналист на Евро 2026
Красимир Инински: В София стартираме новите тенденции в европейския бокс
Виктор Колая преди SENSHI 31: „Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол“
Четирима българи в битка за медали днес в Сърбия
Как да разпознаем симптомите на артериалната хипертония?
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Коментари
Напиши коментар02:17 | 28 ное 2015 г.
10:27 | 27 ное 2015 г.
08:57 | 27 ное 2015 г.
08:55 | 27 ное 2015 г.
08:55 | 27 ное 2015 г.
Напиши коментар