Френският нападател Умар Диаби пропуска мачовете на Левски до края на есенния полусезон заради контузия, съобщиха от клуба.
Диаби получи мускулно разтежение на бедрото при вчерашната загуба с 0:1 от Берое като гост за първенство и няма да бъде на разположение около месец.
Той се очаква да бъде напълно възстановен на старта на зимната подготовка в началото на януари. Така Левски остава само с един чист централен нападател в лицето на юношата Илия Димитров, въпреки че старши треньорът Стойчо Стоев използва на този пост и Линел Китамбала и Денис Махмудов по-рано през сезона.
"Сините" излязоха за днешното си занимание в 10:45 часа след разбор на загубата в Стара Загора. Играчите, които влязоха като резерви или не взеха участие в двубоя вчера, бяха подложени на по-голямо натоварване, докато основната група футболисти направи няколко обиколки, след което се прибра за възстановителни процедури в тунела.
Футболистите, които проведоха пълноценна тренировка днес, наблягаха на различни кондиционни упражнения, игри за контрол, дрибъл и точност на паса, както и удари в малки вратички, разположени една срещу друга.
Добрата новина за Стоев след двубоя с Берое е, че с изключение на Диаби останалите в тима са в добро физическо състояние и няма оплаквания от контузии.
Утре "сините" тренират от 14:45 часа на стадион "Георги Аспарухов", като открити ще бъдат първите 15 минути от заниманието. След сесията отборът заминава на лагер преди гостуването на Ботев Пловдив в събота от 14:00 часа. Мачът ще се следи на живо в Gol.bg.







Борисов: От днес съм сигурен и свободен български гражданин
Ветрове със скорост почти 90 км/ч събориха дървета в Русенско
Обедна емисия
Мирчев: Шефът на ДАНС вече е различен и не обслужва Пеевски
Деньо Денев е освободен от длъжността зам.-председател на ДАНС
Парламентът отхвърли създаване на временна комисия за "Петрохан"
Нови 28: Кабинетът "Радев" подмени всички областни управители
Свлачище заплашва да помете АМ "Струма"?
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Коментари
Напиши коментар16:28 | 4 дек 2015 г.
Напиши коментар