Спортният директор на Левски Георги Иванов ще има последната дума за всеки набелязан за трансфер на „Герена“ през лятото. Гонзо е успял да убеди ръководните фактори в клуба и да получи правото на вето, в случай че някой от новите не получи одобрението му.
Преди около месец Иванов в прав текст обяви, че ще настоява това да се случи и ще иска от Управителния съвет да увеличи правомощията му. Така Иванов вече ще носи лична отговорност за всеки привлечен играч, а тя няма да се размива между треньор, скаути и него по веригата. Включително и по-големи шефове, които неведнъж са лобирали за взимането на определен футболист. Последният такъв случай е с Бабатунде Аденижи от зимата.
Бившият централен нападател на Левски вече се е захванал сериозно със селекцията. По този повод той е бил през уикенда в чужбина, за да наблюдава вече набелязан футболист. През лятото сините ще опитат да подсилят отбора за Лига Европа - тимът се завръща в евротурнирите след двегодишно отсъствие. Столичани искат да вземат вратар, централен защитник, бек и плеймейкър.
Сред спряганите за трансфер на „Герена“ са кипърският централен защитник от АЕЛ Лимасол Валентинос Сиелис и нападателят на Черно море Матиас Курьор. Договорът на последния с варненци изтича и той може да дойде в Левски като свободен агент. Разговори с играча за негово преминаване на „Георги Аспарухов“ вече са водени, а от варненския клуб заявиха, че Курьор е отказал да продължи договора си.







Васил Терзиев отне правомощията на главния архитект на София
Американско були нападна и уби 9-месечно бебе
Как и защо концертът на Миле Китич в Габрово се оказа измама
Силви Кирилов освободи шефа на РЗИ - Велико Търново заради мръсния въздух
Терзиев към Борисов: Докато някои си измислят карнавали, София е с награда
Брус Уилис се разходи усмихнат по улиците на Ел Ей СНИМКИ
Столът на Лавров се клати: Путин е гневен заради провалената среща с Тръмп
Най-мощният автомобил от 70-те години се връща в производство
Проста маневра унищожава скоростната кутия
Great Wall представи 4 нови модела в България
Renault запали Megane E-Tech, за да научи пожарникарите да гасят електромобили
Айсам Чадид преди SENSHI 29: „Да вярваш в себе си и да се биеш с голямо сърце – това е пътят на шампиона“
Майкъл Чандлър: Илия Топурия е най-техничният боец в света на ММА
Бенеил Дариюш: Нямах претенции, че бях в прелимите, но съм благодарен за промоцията в основната карта
Адесаня каза кой е по-добър: Махачев или Хабиб и обясни защо
30 минути йога, медитация и ароматерапия
Над 6% от българските деца се раждат чрез инвитро
Имплантационен прозорец – защо понякога бластоцистът не се имплантира успешно в маточната лигавица
Билки, използвани при хипертония
Коментари
Напиши коментар16:40 | 11 май 2016 г.
15:53 | 11 май 2016 г.
15:04 | 11 май 2016 г.
Напиши коментар