Крилото на Дунав Антон Огнянов е на път да се превърне в третото ново попълнение на Левски по време на зимната пауза. Крилото на Дунав направи силна есен и хвана окото на старши треньора Елин Топузаков. Огнянов е с изтичащ договор в края на първенството и е свободен да преговаря с друг клуб. От „Герена" вече са изпратили официална оферта за правата на играча. Очаква се тя да бъде приета до края на седмицата от шефовете на русенци и футболистът да отпътува за Кипър, където Левски е на лагер.
Пред "Тема Спорт" Антон Огнянов заяви, че с радост ще облече пак синята фланелка. "Щом ръководството на Дунав е потвърдило за интереса на Левски към мен, значи е истина. Аз не мога да се наема да коментирам тези информации. Ако има такава оферта, ще е удоволствие да заиграя отново в Левски. Желанието ми е това. Може да се каже, че имам недовършена работа на „Герена", заяви Огнянов. Крилото игра за сините през сезон 2014/15.
Той посочи, че не знае, че е искан от чуждестранен клуб. "Нямам информация за интерес от турски отбор към мен", сподели Огнянов.
Сините ще трябва да платят между 50 и 100 хиляди лева на русенския клуб. Антон пък ще получава над два пъти по-висока заплата при сините.
28-годишният футболист бе един от лидерите на Дунав през този сезон. Той изигра 18 срещи и реализира четири гола, на сметката си има също толкова асистенции. Той се присъедини към русенци през миналия сезон, когато драконите все още бяха във Втора лига. У нас юношата на Ботев Пловдив игра още за Любимец и Берое.
В Левски полузащитникът бе привлечен от Любимец през сезон 2014/15. Той обаче се контузи тежко по време на зимната пауза и почти половин година се възстановяваше. След края на кампанията бе освободен.
Левски има нужда от привличането на поне един флангови играч, защото по всичко личи, че перуанецът Хеан Деса няма да се върне на "Георги Аспарухов" през пролетта.







Жестоко убийство с метална тръба в Монтана
Брокери: До 10% покачване на цените на жилищата тази година
Силяновска също се обади за промяната на Конституцията
4 грешки при приготвянето на смути
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар10:29 | 13 яну 2017 г.
Напиши коментар