Левски завърши 1:1 с Партизан Белград в контролна среща играна в Лимасол. "Сините" поведоха в резултата чрез Роман Прохазка в 57-ата минута, а в 69-ата минута Йованович изравни.

Първото полувреме бе равностойно, но Левски имаше две възможности за гол. Мехди Бурабия и Роман Прохазка не бяха точни и на почивката двата отбора се оттеглиха при 0:0.

През вторите 45 минути Елин Топузаков пусна в игра Амаду Сукуна и Сашо Александров, които замениха Аниете и Огнянов. Роман Прохазка удари греда в 52-ата минута след удар от границата на наказателното поле.

Пет минути по-късно словакът откри резултата, след като вкара от малък ъгъл. Бабатунде Адниджи бе в основата на това попадение. Нигериецът напредна през центъра и стреля от границата на наказателното поле, топката се отби в Стеванович и попадна в Прохазка, и той се разписа.

В 69-ата минута Партизан" изравни. Джордже Йованович вкара с глава след центриране от фаул. До края на срещата нов гол не падна, въпреки че Левски бе по-активния тим на терена.

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5b15nq" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5b15nq_ft-%25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25B2%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8-%25D0%25BF%25D0%25B0%25D1%2580%25D1%2582%25D0%25B8%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25BD-1-1_sport" target="_blank">FT Левски - Партизан 1:1</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/bgsport" target="_blank">bgsport</a></i>

ЛЕВСКИ - ПАРТИЗАН 1:1

1:0 Прохазка (57)
1:1 Йованович (69)

ЛЕВСКИ: Боян Йоргачевич, Давид Яблонски, Димитър Пиргов, Веселин Минев, Георги Костадинов, Антон Огнянов (46-Сашо Александров), Роман Прохазка, Мехди Бурабия, Франсис Нар, Бабатунде Адениджи, Антонио Аниете

ПАРТИЗАН: 85.Неманя Стеванович, 14. Мирослав Богосавац, 13. Ел Мунир, 6. Лазар Чиркович, 5. Страхиня Бошняк, 21. Марко Йевтович, 8. Небойша Косович, 7. Неманя Михайлович, 99. Джордже Йованович, 11. Петар Джуричкович, 3. Тамба