Офанзивният халф на Левски Габриел Обертан е с травма след дербито с ЦСКА. След двубоя целият отбор отиде да поздрави агитката в сектор Б. При прескачането на рекламните пана Обертан направи гримаса от болка, а след това накуцваше. Той бе с контузия и преди срещата.
Тя бе получена срещу Етър. Състоянието на Обертан не е тревожно, но е много вероятно той да пропусне мачът от осминафиналите за Купата на България срещу Монтана. Двубоят срещу втородивизионния тим е в сряда от 18,00 часа. По програма Левски трябваше да е гост. Ремонтът на стадион "Огоста" обаче не е завършен и срещата ще е на "Герена".
Очаква се халфът Жорди Гомес също да не играе срещу Монтана. Причината е, че той виси с жълти картони. До момента е получил 4 официални предупреждения. И ако получи такова в мача за Купата, няма да бъде на разположение на Делио Роси за гостуването на Лудогорец от 14-ия кръг на Първа лига.
Сините играят в Разград в неделя от 18,15 часа. Испанецът е много важен в схемата на италианския треньор. Той бе един от най-добрите в дербито с ЦСКА. Гомес асистира на Давид Яблонски за 1:0. Очаква се срещу Монтана за първи път под ръководството на Роси да играе румънския халф Нелуц Рошу.








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар