Спортният директор на Берое Валентин Грудев говори за новото попълнение Рубен Бригидо и неговото привличане под Аязмото. Грудев сподели и очакванията си за пролетния дял и каква е постижимата цел пред тима.
"Наблюдавахме Бригидо в няколко мача на живо, след като ни беше препоръчан. Гледахме го преди Нова година в срещи от кипърското първенство. Имахме наблюдение и от български играчи в кипърския шампионат, които изказаха добро мнение за него. Така че сме запознати отлично с неговите качества и смятаме, че той е човекът, който на този етап ни е нужен.
"Амбицията на спортно-техническото ръководство, говоря в мое лице и това на треньорите, е на първо време класиране в първата шестица. Следващата задача е задължително да се преборим за място в Лига Европа".
"Не е нещо непостижимо да преборим Левски за третото място. Но нека гледаме поетапно на задачите си. Първо ни чакат още шест мача за приключване на първия дял от шампионата и после ще гоним другите цели. Смятам, че Берое има сили за тройката и на всеки от лидерите ще му е трудно срещу нас", заяви Грудев пред Тема спорт.







До 50% отстъпка на смартчасовници с план Unlimited от А1 по случай Черния петък
"Капан" на Иво-Константин срещна таланта на Роби
Радостин Василев за бюджета: Или е наглост, или е некадърност
Спипаха кокаин за 250 млн. евро в Нидерландия, българин е сред арестуваните
Какво да очаквате според зодията на Боброва луна?
Левски с най-големия късмет за Купата, ЦСКА среща Локомотив Сф
Как остаряват батериите на plug-in хибридите
Renault обяви цените на новото Clio за България
През декември ЕС прави малките електромобили по-достъпни
Как активното окачване променя возията на автомобилите
Белал Мохамед: „Ако Джек Делла Мадалена допусне грешка, Махачев няма да го пусне“
Николас Санабрия: „На SENSHI 29 ще бъде война – феновете ще я усетят!“
Иржи Прохазка: „Бих продължил боя, дори и с едно око“
Дейна Уайт: „Повикахме ФБР веднага“ – шефът на UFC за разследването на предполагаема уговорка на бой
Какво се случва с тялото и ума ни, когато се „отнасяме“ за кратко?
Йога при мигрена
Оток на ръцете или краката след операция
Риновируси и напреднала възраст – защо обикновената настинка не е безобидна след 65 години?
Коментари
Напиши коментар15:28 | 9 фев 2018 г.
Напиши коментар