Георги Ангелов подсили последния в класирането на Първа лига Витоша Бистрица с договор под наем от Левски до края на сезона.
27-годишният Ангелов, който е юноша на "сините", може да играе като централен защитник или дефанзивен халф.
Той пристигна на "Герена" през лятото със свободен трансфер от Верея и подписа 3-годишен договор, като в началото на сезона участва в 6 мача на Левски, включително и в два от квалификациите за Лига Европа.
След напускането на старши треньора Николай Митов и пристигането на Делио Роси футболистът беше замразен на резервната скамейка, а италианският спец дори първоначално не го включи в групата за лагера на столичани в Малта през януари, но в последствие все пак го привика.
Ангелов ще започне подготовка с Витоша Бистрица днес или утре.







На днешния празник не бива да приготвяме определени ястия
Заспалият Ливърпул пак живна с победа над Интер
Ще се проведе втори национален протест с искане за оставка на кабинета
Специалистите по здравни грижи излизат на протест
10 от най-великите творения на Zagato
Камионите Freightliner Cascadia ще виждат като хората
Вижте 128-годишната история на Rolls-Royce в 4-минутен клип
Без изненади - японски марки правят най-здравите нови автомобили
Кметът на Пловдив с престижна визита в централата на ITF във Виена
Кубрат Пулев предупреди Мурат Гасиев: В страхотна форма съм – очаквайте невероятна битка
Джейк Пол тренира с Даниел Дюбоа за мегасблъсъка с Антъни Джошуа
Брендън Морено недоволен от спирането на мача на UFC 323
Защо тялото ни търси тишината?
Селективен мутизъм: Когато думите на детето замръзват от страх
Какво е влиянието на епигенетиката при ендометриозата?
БАПЗГ организира протести в цялата страна от сряда заради ниските минимални заплати в последните проектобюджети
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар