Левски отнесе глоба от 2000 лева от Дисциплинарната комисия след загубения финал за Купата на България срещу Славия. Причината са вулгарни скандирания от страна на феновете по време на срещата, както и хвърлени предмети.
Освен това трима футболисти на "сините" са със спрени състезателни права. Холмар Ейолфсон и Жорди Гомес няма да играят в следващите два мача на отбора - срещу Лудогорец и ЦСКА.
Хали Тиам ще пропусне само гостуването на столичани в Разград. От Левски са задължени да възстановят и щетите на Националния стадион "Васил Левски".








Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето
Николов за акцията във Варна: Задържаните са извършители на престъпления
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментар12:17 | 11 май 2018 г.
23:38 | 10 май 2018 г.
22:50 | 10 май 2018 г.
18:52 | 10 май 2018 г.
Напиши коментар