Изненадващият лидер в Турция Касъмпаша ще прати свой скаути в България, за да гледат звездата на Левски Габриел Обертан. Това ще стане в предстоящото дерби с ЦСКА.
Мачът е на 29 септември, а турските скаути ще пристигнат у нас със съдействието на мениджъра Несим Нешадов, пише "Меридиан мач". Касъмпаша в момента е едноличен лидер в Суперлигата на Турция, като има 4 победи от 4 мача.
Габриел Обертан е с изтичащ договор. Контрактът му е до края на сезона. От „Герена" се твърди, че в момента се водят преговори за подновяването на договора на французина, който към днешна дата взима най-голямата заплата в клуба.
Ако преговорите обаче не тръгнат добре за Левски, е възможно клубът да го продаде по време на зимната пауза, когато все пак ще може да се вземе трансферна сума за правата му. В противен случай ще напусне „Герена" в края на сезона, ако откаже да преподпише договора си.
Към Обертан има интерес от турски клубове от доста време. Левски обаче не иска да се разделя с крилото и ще направи всичко възможно, за да го задържи в отбора.







"Възраждане": Имаме законопроект за отпадане на охраната на всеки народен представител
Назначиха нов зам.-министър на вътрешните работи
МС отмени решение на служебния кабинет за пръсканията срещу комари
Радев смени всички областни управители
“Възраждане” иска отпадане на охраната на депутатите от НСО със закон
Медии в САЩ: Иран запазва по-голямата част от ракетния си арсенал
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар22:49 | 14 сеп 2018 г.
Напиши коментар