Защитникът на Левски Давид Яблонски изправи косите на треньора Славиша Стоянович, пише "Тема спорт". Причината е, че чехът се оплаква от травма в аддукторите. Това не е никак добра новина за “сините” преди гостуването на Лудогорец в Разград на 20 октомври.
Заради травмата Яблонски не тренира на пълни обороти в последните дни. От лекарския щаб на “сините правят всичко възможно той да е готов на 100% за гостуването на шампионите. Засега изгледите са, че централният защитник има големи шансове да бъде на терена на “Лудогорец Арена”.
Той неведнъж е стискал зъби и е играл на инжекции, когато се налага. Желанието и на самия футболист е да бъде сред титулярите и да помогне на съотборниците си във важния сблъсък.
Възпитаниците на Славиша Стоянович имат аванс от 2 точки пред втория Лудогорец и 3 пред ЦСКА. Те вече успяха да победят “Армейците”, а сега се гласят да сторят същото и с разградчани. Под ръководството на сръбския треньор със словенски паспорт отборът има 9 победи в 10 мача.
Под сериозна въпросителна за гостуването на Лудогорец остават още двама чужденци - Паулиньо и Богдан Вашчук. Бразилското крило обостри травма по време на двубоя със Славия (2:0). Той остана на терена 45 минути, след което бе заменен. Оказа се, че фланговият нападател е започнал двубоя на обезболяващи инжекции. Той още не тренира наравно със съотборниците си.
Естонецът Вашчук трябваше да играе в контролата срещу втородивизионния Локомотив (София), но пропусна мача заради мускулен проблем. На “Герена” се надяват офанзивният халф да започне нормални тренировки от днес.
Напълно излекувани от травмите си са Станислав Костов и Габриел Обертан. Двамата бяха на терена при успеха над Славия, въпреки че имаха контузии. Костов е единственият здрав нападател на Левски в момента.








Николай Василев към властта: Изхвърлете този бюджет!
Цветан Цветанов: Случаят "Баба Алино" е станал със съгласието на тогавашния премиер
Драма и победа: България пречупи Канада в Лигата на нациите
Бала спаси Левски от загуба срещу Ботев Враца в 93-ата минута
Трети ден полицията в София издирва 17-годишно момиче
България с впечатляваща победа над Канада в Лигата на нациите
Заслужавахме ли атомната бомба: Публикуват изгубените мемоари на оцелял от Хирошима
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар