Бившият селекционер на Казахстан Станимир Стоилов побърза да разсее информациите в зародиш, че има вероятност да се завърне в Левски.
По-рано днес Мъри официално си тръгна от бившата съветска република, а треньорът на "сините" Славиша Стоянович е пред напускане, за да поеме Латвия. Стоилов обаче е категоричен, че иска да продължи кариерата си в чужбина, като не е изключено завръщане в Астана.
"Ръководството изяви желание и аз приех и така прекратихме договора с националния тим на Казахстан. Във футбола всяко нещо има начало и край. Няма нищо страшно. Желая успех на националния тим на Казахстан в следващите мачове, както и на новия селекционер. За времето, което бяхме начело, искахме да променим мисленото и настройката, и начина на игра".
"В националния вкарахме много играчи между 18 и 21 години. Това бе важна задача, с която мисля, че се справихме. Казахстан има подмладен отбор и мисля, че ще покаже добри игри и резултати. Мисля, че Казахстан се явява фаворит в следващата Лига на нациите", заяви Мъри пред "Дарик радио".
Относно бъдещето си, Стоилов заяви: "Ще търся сериозен клуб, който да отговаря на моите желания и амбиции. Естествено трябва и желание от даден клуб. Ще се опитам да е в друга държава, не в България. Винаги ми е приятно, когато става дума за Левски. Сега обаче тимът си има треньор, който трябва да води подготовката, трябва да готви отбора за следващия кръг и по никакъв начин не трябва да се създава напрежение и не искам да се създава такова с моето име. Левски си има треньор и той трябва успешно да завърши сезона", добави Стоилов.







Демерджиев: Пеевски и Борисов имат средства да си наемат лична охрана
Големо село на бунт срещу ТЕЦ "Бобов дол": Отровен въздух и белодробни заболявания
ПБ за свалената охрана: Решението е взето от специализирана комисия
Задържаха мъж във Варна за издаване на фалшиви медицински документи за работа с храни
Млечните продукти у нас: Ниски изкупни цени и високи надценки в магазините
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Коментари
Напиши коментар18:54 | 17 яну 2019 г.
Напиши коментар