Въпреки че до преди три седмици се смяташе, че Левски няма да предложи нов договор на своя стълб в защитата Давид Яблонски, сега нещата са претърпели обрат. Очаква се след дербито с Лудогорец двете страни да седнат на масата и до края на месеца да си стиснат ръцете, информира "Меридиан мач".
Самият футболист има желание да остане на „Герена“. Предишното ръководство на Левски предложи нов контракт на Яблонски, но с минимално увеличение на заплатата. Това логично не се хареса на чеха и неговия агент и двете страни не стигнаха до консенсус.
Както е известно, настоящото споразумение с бранителя изтича след края на сезона и в момента той е в правото си дори да подпише предварителен договор с друг клуб. 27-годишният бранител дойде в Левски преди 2 години, с трансфер от Том Томск.
Той много бързо се превърна в основен футболист на „сините“, като през миналия сезон дори бе голмайстор на тима, вкарвайки цели 9 гола. През тази кампания успеваемостта му в атака спадна и той има само едно попадение. Играта му в защита обаче е на добро ниво, което го прави много ценен за Георги Дерменджиев.







Рецепта от тефтера на баба: Празнична питка
Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Учени създадоха почти невидима изолация за прозорци
Коремните мазнини след 50 години повишават риска от смърт с цели 83%
Какво представляват Социалните предприятия за хора с увреждания?
Древно езеро, изчезнало преди 100 000 години, се появи отново
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар