Треньорът на Ботев Пловдив Николай Киров остана ядосан след поражението с 1:3 от Левски в мач от 32-ия кръг на Първа лига, игран в "Коматево".
"Всяка загуба е разочароваща. Започнахме мача лошо, после нещата се нормализираха. След почивката бяхме агресивни и изравнихме заслужено. Взехме инициативата, но допуснахме лек гол при първата атака на Левски през втората част. Нормално е в края да има умора, но най-вероятно имаше грешка при позиционирането. Трябваше да сме по-концентрирани, за да не допуснем второто попадение. Ядосан съм", заяви Киров.








Стефан Митров с нова балада "Всяка вечер ти пиша писмо"
Стартира мащабна селекция: 50 български продукта ще бъдат представени пред света
По-скъпи винетки, опасни пътища: Защо плащаме повече без по-добра услуга?
Демерджиев за акцията във Варна: 25 задържани, 5 от тях са общински служители
Димитър Илиев за безопасността: Това не са мантинели, а солети
Разследват смъртта на 85-годишен чешки турист в басейн в Приморско
ДБ: Престъпна група във Варна е придобила общински и държавни имоти с фалшиви нотариални актове
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Пади Пимблет нападна Арман Царукян: Не заслужава битка за титлата
Битка на Флойд Мейуедър е отменена заради съдебен спор
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментар20:18 | 5 май 2019 г.
10:31 | 5 май 2019 г.
09:35 | 5 май 2019 г.
08:55 | 5 май 2019 г.
07:46 | 5 май 2019 г.
22:46 | 4 май 2019 г.
Напиши коментар