Бившият изпълнителен директор Красимир Иванов разкри пред Канал 3,че е оставил клуба в по-добро състояние от завареното от него.
Изказването му дойде по подов думите на наследника му Павел Колев през зимата. Тогава той заяви, че дълговете на "сините" са над 30 милиона лева.
"Смятам, че темата с финансовото състояние на Левски остаря. Нека новото ръководство на клуба говори по темата. Аз се чувствам част от миналото на Левски и ще е проява на лош вкус да се връщаме на тези въпроси и не смятам да ги дискутирам", заяви Иванов.
"Това е част от играта, клубът има нов собственик, ново ръководство. Те имат правото да говорят и да защитават претенциите на клуба по начина, по който смятат, че е правилно. От моя страна дори с мълчанието ми имат подкрепа по този въпрос."
"Няма смисъл да се дискутира, клубът е приел финансови отчети, те са гласувани от Общото събрание и това са неща, които са исторически известни", коментира бившият директор и говори дали са плащани задължения към НАП по негово време.
"Погасявани са задължения към НАП, не искам да водя задочни спорове с Павел Колев по тази тема. Аз съм разговарял с него, наясно съм с нещата, които новото ръководство иска да направи и те имат правото да кажат всичко. Очевидно вече доста неща са се случили по темата", добави Иванов.







Cybertruck на Tesla се оказа изключително дефектен
Американският посланик в Гърция започна мандата си впечатляващо
Пенсиите през ноември ще се изплащат от 7-и до 20-и
Пространства с нов дух: Интер Експо Център откри обновения си конгресен етаж
На 7 ноември изплащат пенсиите
Петър Чобанов: Не трябва да се увеличават данъците
Броди ли нощем в "Дианабад" сериен подпалвач на коли?
Пространства с нов дух: Интер Експо Център откри обновения си конгресен етаж
Нови ограничения за шофьорите в София от 1 декември
Как електрически сгъваемото огледало промени градското шофиране
Най-емблематичните коли на XXI век
Необичайни светофари объркват шофьорите в големи градове
Анте Делия след спорното поражение в Лас Вегас: „Искам справедливост – съдията спря боя и обяви победа!“
Стив Гарсия поиска БМФ двубой с Макс Холоуей – или Джош Емет като алтернатива
Чарлс Оливейра: „Сглупих — сам съм виновен за загубата от Топурия“
Българските джудисти загубиха от Румъния, Грузия стана европейски шампион отборно
Менопауза – естествен преход, който може да бъде преодолян с лекота
Три ключови аспекта за повече здраве в студените дни
Стенокардията е израз на стеснение на коронарните съдове на сърцето
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Коментари
Напиши коментар15:31 | 28 юни 2019 г.
14:35 | 28 юни 2019 г.
11:23 | 28 юни 2019 г.
Напиши коментар