Треньорът на Левски Петър Хубчев предупреди, че "сините" трябва да играят с пределна мотивация в реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа срещу Ружомберок, въпреки аванса от 2:0 от първата среща като гост.
"Трябва да подходим по друг начин към мача. Тук не се губят точки, но можеш да бъдеш елиминиран. Трябва да бъдем максимално концентрирани през цялото време. Доволен съм от сериозното отношение към мача в Русе, надявам се на същото и в утрешния мач. Не си правя илюзии. 1 процент подценяване ще бъде фатален", коментира Хубчев.
"Ще се опитаме да не допуснем подценяване, да излезем сериозно от първата минута. Това е най-важната ни задача. Това е, което искаме да вкараме в отбора. Мисля, че отборът е достатъчно добре подготвен, за да изиграе поне първите мачове на 100 процента", допълни той.
Голмайсторът на отбора Станислав Костов продължава да играе на инжекции заради травма, а новото попълнение в атака Дени Алар очаква дебюта си, след като се възстанови от контузия на прасеца.
"Доколкото ми е известно, всички ще тренират нормално без Холмар (Ейолфсон). Кой ще влезе в групата, ще решим след тренировката", каза Хубчев.
Той очаква словаците да играят по-отворено и нападателно, защото се нуждаят от голове.
"Ясно е, че имаме някои виждания, но не искам да ги разкривам. Важно е самото изпълнение от наша страна. Ние не разполагаме с кой знае какви възможности да направим коренни промени в тактическо и индивидуално изпълнение като футболисти", каза Хубчев.
"Те са много организиран отбор и са физически много мощни. Най-радващото от първия мач е, че ние не се огънахме от тази борбеност, не избягахме от единоборствата, а отвърнахме много добре", допълни той.
Реваншът на "Герена" започва в 19.30 часа и може да се проследи на живо в Gol.bg.







Радев ще разговаря с Макрон, Рюте и Фон дер Лайен в Париж и Брюксел
Откриха изчезналите деца във Варна, временно ги отнеха от майка им
5 зодии с най-добър хороскоп на 27 май 2026 г.
Очаква се оставка на Борислав Сарафов и като шеф на следствието
Маслинови дървета на близо 3000 г. ще пристигнат в Бургас
Стартира строежът на 40-километровият участък на АМ Русе - В.Търново до Бяла
Откриха изчезналите във Варна деца
BYD пуска най-евтиния PHEV в Европа
Китайско комби беше продадено за 700 000 евро
Porsche Macan на старо - за какво да внимавате
Lancia Gamma се завърна като компактен луксозен кросоувър
Плевен приема Държавния личен шампионат по бокс за юноши
Сергей Павлович приветства Алекс Перейра в тежка категория
Форбс: Роналдо отново №1, Канело сред най-печелившите спортисти в света
Девин Хейни с реакция след битката Усик – Верховен
5 изненадващи начина, по които стресът влияе на организма
Метаболитна памет при диабет – защо съдовете остават увредени след добър гликемичен контрол?
Щитовидна жлеза – малкият орган, който управлява ритъма на цялото тяло
Катя Ивкова и Общественият съвет обсъдиха работата по Националната детска болница
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар