Финансовото положение в Левски е драстично променено след идването на новите собственици от Нове Холдинг, категоричен е изпълнителният директор Павел Колев. Той добави, че Левски ще получи малко под милион и половина евро за продажбата на Давиде Мариани в Шабаб Ал Ахли.
"Важно е да се каже, че все още очакваме да се реализира приход от продажбата на Мариани. Има си срок по договора за превода на средства. Част от тях ще отидат за солидарност - 5 процента. Сами можете да сметнете колко са те от 1,417,000 евро", каза той.
Изпълнителният директор на "сините" добави, че в момента се изготвя междинен финансов отчет (в средата на финансовата година) и той ще бъде представен публично, когато стане готов.
"С огромно удоволствие бих представил финансовото състояние, но все още сме в процес на изготвяне на междинен финансов отчет. Сега мога само да кажа, че състоянието на клуба е драстично променено и няма нищо общо с това през януари", категоричен е Колев.
"Погасяваме редовно задължения. Голяма част са разсрочени, защото става въпрос за суми, които няма как да бъдат платени наведнъж. Опрощаване от бивши собственици няма, не се е случвало. Най-много тежат задълженията към агенти, т.нар. комисионни договори. Има задължения, които датират от 2013-а година".
"Всяко по отделно не ни притеснява, но събрани заедно оформят неприятна сума. Това обаче по никакъв начин не се отразява на лицензирането. Има споразумения за разсрочване и си плащаме", добави изпълнителният директор на Левски. "Откакто аз съм в клуба, нямаме неплатено задължение, включително към агенти", завърши той.







Обедна емисия
Оранжева тревога за жеги в Южна Великобритания затвори хората по домовете (СНИМКИ)
Ефремова: Имало е подаден сигнал за едно от децата, замесени в убийството в Пловдив
Девет души потърсиха спешна помощ в София заради жегите само до обяд
ГЕРБ: Радев не е политически коментатор, а министър-председател
След екшъна на “Тракия”: Инфлуенсърът Стоян Колев отива на съд (ВИДЕО)
Астролог с прогноза за света: Нови лидери и промени в икономиката след затъмнението
Отложиха мача между Левски и Славия от 5-ия кръг на efbet Лига
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Mazda 767B за близо 2 милиона долара пламна на „Лагуна Сека“
Вече се случва: петролен гигант смени бензиностанция със зарядни за ЕV
Mercedes-AMG готви чудовищен SUV с над 1100 конски сили
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Дейна Уайт не изключва създаването на женска BMF титла
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Къде да активираме „еЗдраве“ и да получим достъп до здравното си досие?
Въвеждат метод за наблюдение на поведението на новородените в две болници в София
БЛС: Без държавна политика отдалечените райони може да останат без общопрактикуващи лекари
Коментари
Напиши коментар00:43 | 9 авг 2019 г.
00:41 | 9 авг 2019 г.
19:07 | 8 авг 2019 г.
18:53 | 8 авг 2019 г.
16:13 | 8 авг 2019 г.
15:33 | 8 авг 2019 г.
15:14 | 8 авг 2019 г.
15:08 | 8 авг 2019 г.
14:31 | 8 авг 2019 г.
14:09 | 8 авг 2019 г.
Напиши коментар