Левски игра добре, неутрализира най-силните футболисти на Етър и логично спечели с 3:0 на "Георги Аспарухов", заяви треньорът на отбора Петър Хубчев.
"Срещу Етър бе още по-очевадно (от предния път), че искахме повече победата. Класирането не оказва влияние на нашия отбор, защото всичко се брои накрая. Не съм го забелязвал нито в тренировки, нито в мачове".
"В тази среща ни се получи по-добре в пасовете и държането на топката. Неутрализирахме двама от най-силните футболисти на Етър и това оказа огромно влияние върху играта на двата отбора. През седмицата обърнахме внимание върху контраатаките на Етър и ни се получи в мача - имаха ситуация и половина за гол".
"Нека не правим генерални изводи. Това е само един мач, който 99 процента от хората в България определят като рутинна победа. Аз го приемам като мач, в който играхме добре, показахме хубави неща и победихме".







България сред отличниците в ЕС по икономически растеж
Унгария извика руския посланик заради ударите с дронове в Западна Украйна
За първи път етнически турчин става премер на германска провинция
Трик с пластилин почиства боята перфектно
Volkswagen отново отложи електрическия Golf
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Рико Верхувен: Разбирам защо хората смятат, че нямам шанс срещу Усик
Бащата на Наоя Иноуе призова сина си да сложи край на кариерата си
Дейвид Алън иска бой с Тайсън Фюри след мача с Хргович
Георги Мърков-младши: Излязох на финала с мисълта единствено за победа
Защо някои лекарства губят ефект след време – толеранс, тахифилаксия и адаптация на рецепторите
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар