Мнение на старши треньора на Берое (Стара Загора) Димитър Димитров след домакинското равенство 1:1 срещу Левски в 18-ия кръг на футболното първенство:

"Разочарован съм, че не спечелихме. Бяхме с една идея по-добри и заслужавахме да победим. Груба грешка на нашия централен защитник позволи на Левски да изравни.

Ние имахме и други ситуации, при които можеше да вкараме. Липсата на шанс, самочувствие, увереност, това пречи на реализирането на голове, но това са ни възможностите в момента.

През второто полувреме силният вятър даде настроение в играта на Левски, ние бяхме срещу вятъра. Но и след почивката Левски нямаше почти никакви положения, докато ние имахме - на Бригидо, още две опасни центрирания. Липсваше ни точността в решаващия последен пас.

Нямах нито един офанзивен футболист в резерв и затова и не направих нито една смяна.

Още в третата секунда беше ясно какво ще бъде съдийството - поръчково. Безобразие. Съдийството беше нечестно и меко казано некоректно. Има много ситуации, в които бяхме ощетени.

При нас напрежение няма, просто имаме кадрови проблеми в момента".