Треньорът на Левски Петър Хубчев коментира нулевото равенство с ЦСКА в дербито на "Васил Левски". Чест прави на героя от САЩ`94 за признанието, че "червените" надиграха тима му.
"Нулевото равенство не влизаше в плановете ни. Играта ме интересуваше, не съм съвсем доволен. Първото полувреме играхме на прилично ниво, второто не съм доволен. Битката и борбата през второто бяха по-добре. Но истината е, че отстъпихме игрово на ЦСКА и няма да е лошо, ако го признаем", каза Хубчев.
"Получиха се непредвидени смени и от там се промени концепцията ни. Няма как да не повлияят тези смени, но влизат други хора, които трябва да се представят добре", подчерта героят от САЩ`94.
Oтносно мнението на Станислав Костов, че Левски е надиграл ЦСКА, Хубчев каза: "Никой от футболистите на Левски не може да се съобразява с мнението на треньорите, но е хубаво, че е казал това."
"Играл съм доста мачове, на много места, няма такова нещо, такава атмосфера. Левски - ЦСКА е дербито, кой каквото и да говори. Шапки долу на хората, които дойдоха на стадиона", каза Хубчев.
"Ако тръгнем да се оправдаваме с контузиите и смените, това са клиширани и смешни неща", продължи треньорът на Левски.
"Райнов е със счупен нос, но го познавам от години и предполагам, че ще е готов още за следващия мач. Симеон Славчев поиска да излезе, защото вече не можеше да ходи. Има фрактура на пръста", добави Хубчев.








Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
"Тук не е Москва": Стотици граждани искат оставката на кабинета "Радев"
Пламен Донев: Данъчните оценки трябва да се доближат до пазарните цени
Никола Цолов 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва"
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
БАБХ спря близо 5 тона храни при проверки в страната
Велев: Държавата дава заплати независимо от качеството и количеството на труда
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар18:11 | 15 фев 2020 г.
17:57 | 15 фев 2020 г.
17:51 | 15 фев 2020 г.
17:45 | 15 фев 2020 г.
17:43 | 15 фев 2020 г.
17:34 | 15 фев 2020 г.
Напиши коментар