Шефът на Славия Венцеслав Стефанов отговори на въпросите, които му зададоха от ръководството на Левски.
Както е известно, по-рано днес "сините" попитаха Стефанов на какви заплати плаща данъци и осигуровки в "Овча купел" и как Славия е получил лиценз за професионалния футбол.
Ето какво заяви Венци Стефанов пред Спортал:
"Славия има толкова служители, колкото са необходими, за да получил лиценз. Двама души управляваме клуба, а хората на щат са достатъчно, за да вземем лиценз. За 26 години в Славия никога не сме имали проблем с лиценза и никога не сме имали 1 лев забавяне на плащанията. Данъците, които плащаме, са на базата на реалните заплати на футболистите".
"Цял живот сме работили и сме си плащали данъците. Нека от Левски направят една справка в НАП. Да са спокойни - плащаме си всичко. Не са те хората, на които да давам отчет. Нека такива, които са заборчели, да не ми дават акъл и да не ми търсят сметка".
"Уважам публиката на Левски и хората, които милеят истински за този отбор. В Левски има хора с безумно високи заплати, треньор на треньора и т.н. Дават се безумни пари за трансфери на футболисти. Казвам го, за да знаят истинските привърженици на Левски - тези, които искат Левски да съществува. Нека знаят къде се пилеят парите. Хората от трибуните не знаят какви пари се хвърлят за измислени играчи и ръководители".
"В Левски има един човек, който даде 50 000 евро на измислена фирма, за да копираме първенството на Белгия. Левски си има специалист по разходите. Казвам тези неща заради истинските привърженици на Левски, които милеят за отбора. Имат футболисти с 50-60 хиляди лева заплати".
"Гледах мача им с ЦСКА и останах изумен. Само едно момче, българче, се бореше със счупения пръст, всички други бяха статисти! Кой от ръководителите в Левски е дал 1 лев от джоба си - само са получавали и са дърпали пари от клуба. Обръщам се към истинските фенове на Левски да потърсят сметка на тези ръководители. Каква работа е свършена за парите, които получават", каза Стефанов.







Времето днес, 15 август: Предимно слънчево със слаби превалявания
ЦСКА 1948 с впечатляващ обрат срещу "Черно море", оглави Първа лига
Успение Богородично на 15 август – традиции, обичаи и забрани на празника
Цветовете лак за нокти, които са голям хит това лято
Жълт код за бурно море, има риск от локални наводнения
Как да не поемате чуждото напрежение?
Нов Koenigsegg с 1600 коня получава невиждана досега трансмисия
Изрядните шофьори на Volvo ще плащат по-малко за застраховка
Ferrari направи уникат с 1000 к.с.
Най-продаваният Opel в историята стана на 35 години
Хавиер Мендес: Ислам Махачев ще се бие с Гари по най-добрия за него начин
Конър Макгрегър предсказа изхода от двубоя между Махачев и Гари
Круз и О'Мали с изненадващи прогнози за Махачев – Гари
Иън Мачадо Гари: Когато победя Ислам Махачев, всички ще млъкнете
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар18:37 | 18 фев 2020 г.
18:31 | 18 фев 2020 г.
17:26 | 18 фев 2020 г.
17:03 | 18 фев 2020 г.
17:02 | 18 фев 2020 г.
16:51 | 18 фев 2020 г.
Напиши коментар