Поне шестима чужденци ще напуснат Левски през лятото. Със сигурност фланелката на "сините" през следващата кампания няма да носят Кали Тиам и Филипе Нашименто, както и нападателят Дени Алар.
Причината е, че договорите им с клуба изтичат и няма да бъдат подновени. Предложение да остане имаше само Тиам, и то още преди финансовото състояние на "Герена" да бъде разклатено, пише "Тема Спорт". Тогава сенегалецът го отказа и уведоми шефовете, че предпочита да потърси късмета си на друго място.
Малко по-деликатна е ситуацията с несменяемия титуляр на вратата Милан Миятович. Черногорецът, който бе привлечен през лятото, има споразумение до края на кампанията, но в него има клауза, която позволява удължаването му с още един сезон.
От Левски обаче няма да се възползват от нея, защото тази пролет привлякоха национала Георги Георгиев от Славия, който прибира доста по-малка заплата. Освен това "сините" имат предварителен контракт и със сърбина Зоран Попович.
Индикации за напускане дадоха и аржентинският плеймейкър Франко Мазурек и за ганайското крило Насиру Мохамед. В гръцките медии вече се появиха информации, че Франко се е договорил с ръководството за раздяла по взаимно съгласие. Наскоро пък Мохамед призна, че времето, прекарано в шведския Хекен, му липсва.
Освен тях обаче може да има и други напускащи. Защото сред най-конвертируемите играчи на клуба са Холмар Ейолфсон, Стайн Спиерингс и Найджъл Робърта. Може да се наложи продажбата на някого, за да бъде вързан бюджета.







Късна емисия
Пуснаха колите през "Дунав мост" при Русе
Рецепта по турски: Пиде с три вида пълнеж
Готов ли е малкият бизнес в България за еврозоната?
Цончо Ганев: Проектобюджетът ни загробва със заеми и унищожава малкия и среден бизнес
Тръмп заплашва нюйоркчани: Спрете комуниста Зохран Мамдани или ще си платите
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар09:30 | 11 апр 2020 г.
08:58 | 11 апр 2020 г.
08:45 | 11 апр 2020 г.
08:42 | 11 апр 2020 г.
08:35 | 11 апр 2020 г.
08:11 | 11 апр 2020 г.
Напиши коментар