Преговорите между Левски и фирмата, която излъчва мачовете от елита, продължават. Среща, на която ще присъстват и хора от БФС, ще има и през тази седмица.
Както е известно, от "Герена" искат да получават повече пари от ТВ права, като в момента взимат по около 600 хиляди лева на година. "Сините" се надяват да получат "дигиталните права" за двубоите си - така клубът ще може да печели от излъчване на домакинските си двубои в онлайн пространството, пише "Капитал".
"Сините" може да разработят продукт, насочен изцяло към своите запалянковци, и да предават срещите на сайта си. Но могат и да продадат правата на платформи от типа на DAZN.
Левски се нуждае спешно от свежи средства в касата си. Дълговете на клуба, натрупани по време на пандемията от коронавирус, са в размер на около 5 милиона лева - пари за заплати на играчите, плащане на данъци и осигуровки.
В събота от "Герена" сключиха договор с букмейкьрска компания, но той е рекламен и няма да вкара милиони в клубната каса. На хоризонта пък все още няма мощен генерален спонсор.






Времето във вторник: Ветровито, дъждовно, на места ще завали и сняг
Дневен хороскоп: Признание, промени и малки чудеса за всяка зодия
Ползите от консумацията на сладки картофи
Първи кадри от земетресението в Турция (+ВИДЕО)
Борба срещу бандите: Швеция планира да изпраща в затвора 13-годишни
100-часова седмица: Новото оръжие в битката за изкуствения интелект
Крал Чарлз Трети беше освиркан заради принц Андрю
Четири слабости на Русия, които ще доведат до поражението й
От дървото до карбона: Чудната история на автомобилните каросерии
Парадоксът на Tesla: Продава повече, прибира все по-малко
Защо производителите не искат да решат основен проблем на безопасността?
Задължителен технически преглед и за батериите на електромобилите
Ердал Галип завърши пети в света
Министърът пожела успех на джудистите ни на Евро 2025 до 23 г. (СНИМКИ)
Легенда на световните бойни изкуства посети Клуж-Напока
Махачев е готов да се бие с Топурия в Белия дом
Ново лечение прави клетката капан за херпес симплекса
Сладките картофи – съюзник на сърцето и полезни за кожата
Плеврален излив – на какво може да се дължи?
Отразява ли се пълнолунието на съня ни?
Коментари
Напиши коментар10:54 | 6 юли 2020 г.
Напиши коментар