Един от заразените с COVID-19 футболисти на "Левски" ще изгори с 5 бона, твърди „Мач Телеграф“. Той е бил спипан от полицаи да нарушава задължителната карантина от 14 дни, която бе наложена от Министерството на здравеопазването от началото на пандемията.
Това е станало, след като бивш шеф на ЦСКА алармира, че „сините“ не спазват правилата. Милко Георгиев обяви в неделя, че е видял Илия Димитров да пуши наргиле в столично заведение, въпреки че няма право да излиза навън, след като даде положителен тест.
Алармата на Георгиев е стигнала до органите на реда, които са започнали да правят внезапни проверки на играчите на "Левски" в карантина.
Един от тях е бил хванат в крачка, която освен 5 бона ще му струва и присъда от 3 години условно. При нова издънка наказателната сума скача на 10 бона.
Както е известно, „сините“ отложиха мачовете си с "Локо" (Пд) и ЦСКА заради голям брой заразени. Срещата с "Берое" също пропада, след като молбата на старозагорци за това бе уважена. В Стара Загора също имат куп играчи с COVID-19.







"Лукойл" не може да бъде продадена за 2 седмици, каза Асен Василев
Стефани от София не е била изчезнала, можела е да изкара още дни на Витоша
Защитата на четиримата, източили 7 тона дизел от тръбопровод на "Лукойл": Не е в "особено големи размери"
Денков: В бюджета има нагли искания
Белият дом опроверга твърденията на Петер Сиярто относно американските санкции върху руския петрол
Принц Джордж за пръв път отдаде почит на загиналите войници
Какви проблеми крие BMW с двигател N20?
Как работи системата за дренаж на вратите
Малки размери, голямо предизвикателство – какъв градски EV да изберете?
Фарове с изкуствен интелект решават колко светлина е нужна на шофьора
Ислам Махачев: „Не искам да се оттегля от ММА без втора титла в UFC – сега съм в разцвета на силите си“
Четири медала за България от Световното първенство по самбо в Киргизстан
Резултати от UFC Fight Night: Бонфим – Браун
Урош Медич нокаутира Муслим Салихов само за 63 секунди на UFC Fight Night 264
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар11:00 | 24 ное 2020 г.
10:24 | 24 ное 2020 г.
10:15 | 24 ное 2020 г.
10:09 | 24 ное 2020 г.
Напиши коментар