Илия Димитров може повече да не играе за Левски, пише "Мач Телеграф".
Нападателят си навлече гнева на шефовете, след като си позволи да нарушава карантината, под която беше поставен, след като се разболя от коронавирус.
Милко Георгиев обяви, че е видял Димитров да пуши наргиле в "Студентски град", докато трябва да е под карантина.
Очаква се юношата на Левски да бъде изваден от групата до края на годината, а след това договорът му да бъде прекратен.
Другият вариант е Илия да бъде преотстъпен някъде до края на сезона и повече да не се завърне на "Герена".








Десетки касетки с бира се разляха при инцидент край село Прилеп (+ВИДЕО)
Демерджиев за "Баба Алино": Показания разкриват мрежа около корупционни практики
САЩ дадоха нова отсрочка за сделките с активи на "Лукойл"
Светият Синод: Санкциите срещу патриарх Кирил не са наша компетенция
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофа край Мало Бучино
СГП отвърна на Божанов: Разследването за имотната мафия във Варна не е блокирано
Диана Димитрова спази обещанието си и съди Рая Пеева
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар23:21 | 29 ное 2020 г.
23:21 | 29 ное 2020 г.
16:43 | 29 ное 2020 г.
12:50 | 29 ное 2020 г.
Напиши коментар