В сряда Левски трябва да обяви шестото си зимно попълнение. Тогава на "Герена" е очакван 23-годишният централен нападател Билал Бари. Таранът вече е спазарен с Монтана. Клубът от "Огоста" ще получи 100 хиляди лева за правата на мароканеца.
Славиша Стоянович искаше футболиста още в началото на зимната подготовка. Тогава обаче двете страни не стигнаха до споразумение. Такова вече има и Бари ще пристигне на "Герена" независимо дали Левски продаде звездата си Найджъл Роберта или не.
Вчера Билал проведе възстановителна тренировка на "Огоста", след като в неделя имаше възможност да се покаже пред бъдещия си треньор Славиша Стоянович. Нападателят игра 90 минути за Монтана при поражението с 0:2 на "Георги Аспарухов". Той обаче не успя да блесне.
Веднага след срещата Стоянович не пожела да разкрие, че трансферът вече е опечен. Преди двубоя обаче той за пореден път деликатно похвали футболиста. "Билал Бари? Казвал съм добри думи за него - интересен играч", отбеляза той на пресконференцията си. Таранът има 3 гола в 11 шампионатни мача за състава от "Огоста".
Билал Бари е роден на 19 януари 1998 година, притежава френски паспорт, припомня "Тема спорт". Преди да подсили Монтана през есента, е носил фланелката на румънския Конкордия, за който вкарва 2 гола в 22 шампионатни срещи.
Той е юноша на Ланс, като за първия отбор има 1 мач във втора френска лига. И докато привличането на Билал Бари е сигурно, то желанието на треньора да вземе и офанзивен халф, няма да може да се осъществи. Поне такива са индикациите на този етап, въпреки че трансферният пазар у нас затваря в края на месеца.








Световната купа "Варна" 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Мартин, създал "Черна писта":ТИР-овете участват в 42% от смъртните случаи на пътя
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Трагедията на "Тракия": В неделя се сбогуваме с Мишо от "Славия" и баща му
Хари Стайлс се задави с вода и падна на сцената ВИДЕО
Мирчев: Бюджетът е злонамерен, всички ще плащат
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС в 38-то НС
Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Виктор Скерлев спечели бронз в Китай
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар08:05 | 24 апр 2024 г.
12:57 | 16 фев 2021 г.
Напиши коментар