Левски победи Сливнишки герой с 2:0 в контролен мач на "Герена". Двете попадения реализира Билал Бари в 7-ата и 43-ата минута.

"Сините" създадоха ситуация за гол още във втората минута на срещата, когато Стивън Петков успя да задържи топката в очертанията на терена и опита да я върне към точката на дузпата, но защитата на гостите се справи.

В 7-ата минута Билал Бари вкара първия си гол като играч на Левски. Илия Юруков влезе в наказателното поле, опита подаване, което защитник не успя да изчисти и топката попадна в Бари, който с плътен удар вкара в близкия ъгъл.

В 11-ата минута Юруков центрира в наказателното поле към Тома Даске, който отправи изстрел, но стражът на Сливнишки герой спаси, а след това и изстрел на Стивън Петков бе блокиран. Седем минути след това добра атака на Левски завърши с изстрел на Бари покрай вратата.

В 23-ата минута силен шут на Мартин Райнов бе отразен от Димитър Симеонов. В 30-ата Звонимир Микулич изби топката в ъглов удар след изстрел на Марио Петков от дистанция. В 39-ата минута Юруков стреля над вратата от около 11 метра.

В 43-ата минута Мартин Райнов центрира към Билал Бари, който вкара с глава второто си попадение в мача.

През втората част и двата тима направиха промени. За Левски стартираха Ники Михайлов, Патрик-Габриел Галчев., Живко Атанасов, Костадин Илиев, Богдан Костов, Ивайло Найденов, Мартин Райнов, Даниел Начев, Илия Димитров, Ивайло Христов и Валери Божинов.

В 55-ата минута Даниел Начев подаде на границата на наказателното поле, а Валери Божинов пропусна за Илия Димитров, който стреля, но след рикошет топката излезе в корнер.

В 60-ата минута Симоне Игнатов се появи на мястото на Живко Атанасов, а Андриан Краев замени Мартин Райнов.

В 66-ата Валери Божинов и Даниел Начев опитаха двойно подаване в наказателното поле, но изстрелът на Начев бе слаб и Деспотов се справи без проблем. В 77-ата минута Симоне Игнатов стреля с глава след центриране от корнер на Дани Начев, но покрай вратата.

До края на мача "сините" имаха още няколко положения за гол, но до нови попадения не се стигна.

Левски – Сливнишки герой 2:0