Халфът на Левски Георги Миланов ще взима заплата от 15 000 лева. 29-годишният футболист ще получава над тавана на възнагражденията на “Герена”, който е с 5 хиляди лева по-малко, пише "Тема:Спорт".

Именно това е една от причините, които са убедили Миланов да подпише със “сините”, както и възможността да получава игорово време, за да успее да си уреди трансфер в чужбина. Такъв е бил и замисълът на мажоритарния собственик Наско Сираков, като по този начин да се вкарат свежи пари в клуба.

Откакто пристигна в Левски Георги Миланов изигра два двубоя - срещу Арда (0:2) и Царско село (3:1). В последната среща на “сините” халфът имаше основна роля за изравнителното попадение в началото на второто полувреме.

Треньорският щаб на Левски е впечатлен от професионализма на бившия национал по време на тренировките и мачовете. Халфът даде пример на своите съотборници, след като преди почивката получи удар в главата и столичани бяха готови да го заменят, но Миланов е уверил щаба, че може да продължи.