Галерия

Треньорът на Левски Станимир Стоилов остана разочарован от загубата с 1:2 от ЦСКА във Вечното дерби на България. Той заяви, че "сините" не могат да мислят за нещо голямо в класирането и няколко пъти натърти, че на отбора му липсва увереност и няма физически сили.

"Стана равностоен мач. Както загубихме, така можехме и да спечелим. Победи по-опитният отбор, това мога да кажа. Не показахме достатъчно увереност в атака и допуснахме елементарни грешки в защита, които бяха веднага наказани. Стояхме по-активно в противниковата половина след почивката и ни наказаха на контри. Разочарован съм от резултата, не е приятно да загубиш. Работим върху кондицията. Видимо е, че докато сме свежи, играем добре. През втората част имаше несигурност, нямаше мощ и сила да завършим атаките, въпреки че натискахме. Дано хората не чуват елементарните ни подсказвания от скамейката, защото това не е нормално в мъжкия футбол. Но работим, стараем се и тези мачове ще покажат кои футболисти имат ниво да играят за Левски. Притесняваме, че спечелихме две точки в три мача. Трябва да печелим. Не можем да мислим за нещо голямо в класирането. Отново казвам, виждам несигурни играчи. След 50-ата минута не изглеждаме кондиционно добре. Индивидуалната класа също трябва да я подобряваме", заяви Мъри.