Легендата на Левски Михаил Вълчев сподели пред „Мач Телеграф“ мнението си около развитието на „сините“. Той заяви, че клуба има напредък и върви във възходяща линия.
„След завръщането на на Станимир Стоилов се вижда, че Левски играе по-добре. Доволен съм от това, което виждам. Явно играчите се вслушват в неговите наставления и съответно идват и по-добрите резултати.
Забелязвам, че Левски има голямо подобрение в предни позиции. Пресират дълбоко в половината на съперника и по този начин не му позволяват да контролира топката. Билал Бари започна да се представя на добро ниво и да бележи. Здравко Димитров и Андриан Краев също играят на добро ниво. Левски подписа с двама, но ми се струва, че трябва с още играчи да се договорят.
Хубаво е, че Николай Михайлов подобри играта си и натрупа поредица без допуснат гол, но за да се случи това, трябваше и защитниците също да заиграят по-добре. Забелязвам, че разстоянието между защитата и халфовата линия се скъси и по този начин са по-компактни. Дебнат за контраатаки и това носи допълнително разнообразие в играта на отбора“, коментира Вълчев.
„Левски има нужда от централен нападател. Не може само с Билал Бари. Необходима е и конкуренция. Хубаво е да се вземе и някой халф. Вратар също ще е добре да се вземе, защото Николай Михайлов няма конкурент. Пламен Андреев е прекалено млад и няма необходимия опит.
Хубаво е, че си поставиха цел да вземат Купата на България. Вярвам, че това ще се случи, но не бива да се отписва и първенството, защото разликата до третата позиция не е много.
Хубаво е, че Станимир Стоилов налага юноши на клуба. Не знам дали няма да е добре да вземат и някой българин от друг клуб. Доколкото съм запознат Мъри не е доволен от братя Цоневи, а за Николай Михайлов сигурно ще изчакат да дойде добра оферта“, заяви легендата на Левски.







Костадинов: НСО трябва да пази само трима души в държавата
Централна емисия
Централна емисия
Доц. Атанас Славов: ВСС трябва да се избира прозрачно и без партийни квоти
Шефът на Palantir: Подкрепата ми за Украйна ме е превърнала в мишена за Кремъл
Бебе в средата на 40-те: Сиена Милър роди третото си дете
Руски войници се предават пред украински бойни роботи
При гръцката криза: Предложили да бъде продаден Акрополът
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар14:11 | 24 апр 2024 г.
20:24 | 26 дек 2021 г.
21:08 | 25 дек 2021 г.
12:17 | 25 дек 2021 г.
12:15 | 25 дек 2021 г.
21:20 | 24 дек 2021 г.
20:48 | 24 дек 2021 г.
17:05 | 24 дек 2021 г.
13:19 | 24 дек 2021 г.
11:53 | 24 дек 2021 г.
Напиши коментар