Бившият нападател на Левски Станислав Иванов се разписа при победата на Чикаго Файър с 2:0 като гост на ДС Юнайтед в мач от 3-ия кръг на МЛС.

Голът бе първи за българина с екипа на тима, към който се присъедини през миналия сезон. Това бе дебютен успех за Чикаго от началото на кампанията. Страхотното представяне на Иванов му донесе и приза за Играч на мача.

Крилото се разписа в 32-ата минута, като бе най-съобразителен след изпълнение на пряк свободен удар. Стаси остана на терена до 71-ата минута, когато в игра на негово място се появи Джонатан Борнстейн, който оформи крайния резултат малко по-късно.

С победата Чикаго Файър събра 5 точки и е на 10-о място във временното класиране на МЛС. ДС Юнайтед пък е 8-и с точка повече.