Спортният министър Радостин Василев коментира финалния мач в турнира за купата на България, в който Левски спечели с 1:0 срещу ЦСКА пред 40 хиляди зрители на Националния стадион "Васил Левски".
"Честита купа на Левски, по-добрият отбор спечели. Браво на тях, надявам се да съм им на кадем и да имат много купи и титли. Слаб мач като цяло, през второто полувреме Левски беше по-силен и заслужено спечели. Поздравявам ги, радвам се за тях. Много дълго време чакат, така трябва да бъде - Левски и ЦСКА да разпределят медалите и купите. Много хора, емоции, хубаво е да има публика.
Сериозно се замислям за законопроект за пиротехниката, това трябва да се криминализира. Бомбите гонят хората от стадиона. България много отдавна има нужда от по-голям и по-модерен стадион, но с това разполагаме към момента. Левски трябва да празнуват. Името на Красен Кралев не съм го споменавал в последното ми интервю, той разпознал ли се е? След като се е разпознал, значи има от какво да се притеснява. Аз не говоря празни приказки, предстоят тежки дни за Красен Кралев", заяви Василев пред медиите след края на финалния двубой за националната купа







Ново земетресение от 6,9 по Рихтер удари Индонезия
Криминален журналист: Реакцията на държавата за убийството в Пловдив е неадекватна
Дунав при Русе падна до минус 123 сантиметра
"Къде Бургас беше по-добър?" Терзиев с въпроси за "Евровизия"
Мароко осуети нов масов наплив за преминаване към Сеута
Германски производител готви революционни спирачки
Volkswagen поема нов курс – по-малко модели, повече иновации
Lamborghini представи най-бързия и най-мощен автомобил в историята си
Капачката на резервоара крие тайна функция
Дакота Дичева сваля гипса на двете ръце
Анализ: Махачев срещу Мачадо Гари – може ли размерът да се окаже решаващ?
Макензи Дърн и Джилиън Робъртсън се изправят в битка за титлата на UFC 330
Майкъл Моралес направи шокиращо сваляне на килограми преди UFC 330
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар21:14 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар