Изпълнителният директор на Левски Иво Ивков проговори на болната за последните години на „Герена“ тема „лиценз“.
„Синият“ шеф успокои феновете, че проблеми няма да има и не скри сълзите си от щастие от спечелената Купа.
„Заслужавахме го. Това е най-вълнуващият ми момент в Левски заради всичко през годините. Ще имаме трансфери, ще имаме лиценз, всичко е наред. Да празнуваме“, каза Иво Ивков.








Сметната палата: С парите за предотвратяване на катастрофи се купуват униформи в МВР
Моряк загина при руски удар по товарен кораб в Черно море
Атанас Пеканов за ПВУ: Глътка въздух за бюджета
Защо мъж загуби живота си на плажа в Китен?
Загиналата жена в Пирин - с много опит и добра екипировка, кучето й насочило спасителите
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Как да предпазим двигателя от прегряване в жегите
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Улрик Бокеме: Идвам на SENSHI Grand Prix за титлата – никой няма да ме спре!
Кристиан Мбили пред сблъсък с Канело: Тази битка ще промени живота ми
Волкановски е готов за Гейджи: Ще приема битка за втори пояс без колебание
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Коментари
Напиши коментар03:52 | 24 апр 2024 г.
21:18 | 16 май 2022 г.
20:55 | 16 май 2022 г.
12:48 | 16 май 2022 г.
12:46 | 16 май 2022 г.
09:33 | 16 май 2022 г.
09:25 | 16 май 2022 г.
09:16 | 16 май 2022 г.
08:41 | 16 май 2022 г.
Напиши коментар