Изпълнителният директор на Левски Иво Ивков проговори на болната за последните години на „Герена“ тема „лиценз“.
„Синият“ шеф успокои феновете, че проблеми няма да има и не скри сълзите си от щастие от спечелената Купа.
„Заслужавахме го. Това е най-вълнуващият ми момент в Левски заради всичко през годините. Ще имаме трансфери, ще имаме лиценз, всичко е наред. Да празнуваме“, каза Иво Ивков.








Почина бащата на Красимир Балъков
Задържаха рецидивист с фентанил в София
Кикбокс сензацията Жулиен Риков излиза за победа на SENSHI 32 Grand Prix
Шишков за ПП “Витоша”: Има политическа воля за знакови промени
Демерджиев разпореди фонд "Пътна безопасност" да финансира само мерки срещу катастрофите
17-годишни пострадаха при токов удар след качване върху товарен вагон
Електрическото Renault Megane получи свежо лице и по-голям пробег
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар03:52 | 24 апр 2024 г.
21:18 | 16 май 2022 г.
20:55 | 16 май 2022 г.
12:48 | 16 май 2022 г.
12:46 | 16 май 2022 г.
09:33 | 16 май 2022 г.
09:25 | 16 май 2022 г.
09:16 | 16 май 2022 г.
08:41 | 16 май 2022 г.
Напиши коментар