Изпълнителният директор на Левски Иво Ивков проговори на болната за последните години на „Герена“ тема „лиценз“.
„Синият“ шеф успокои феновете, че проблеми няма да има и не скри сълзите си от щастие от спечелената Купа.
„Заслужавахме го. Това е най-вълнуващият ми момент в Левски заради всичко през годините. Ще имаме трансфери, ще имаме лиценз, всичко е наред. Да празнуваме“, каза Иво Ивков.








18-годишен шофьор е в критично състояние след тежка катастрофа в Русе
"Сецесион - Музите на Душата": Пътуване през епохи и емоции на 28 юни в София
За първи път у нас: "Сандокан и отмъщението на Яниш" излезе на български език
Червен вандализъм на паметника на Гунди и Котков
Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри
КЗК разреши сделката в Левски, Сираков джироса акциите
200-килограмов дрон се разби в двора на къща в Северна Турция
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Коментари
Напиши коментар03:52 | 24 апр 2024 г.
21:18 | 16 май 2022 г.
20:55 | 16 май 2022 г.
12:48 | 16 май 2022 г.
12:46 | 16 май 2022 г.
09:33 | 16 май 2022 г.
09:25 | 16 май 2022 г.
09:16 | 16 май 2022 г.
08:41 | 16 май 2022 г.
Напиши коментар