Изпълнителният директор на Левски Иво Ивков проговори на болната за последните години на „Герена“ тема „лиценз“.
„Синият“ шеф успокои феновете, че проблеми няма да има и не скри сълзите си от щастие от спечелената Купа.
„Заслужавахме го. Това е най-вълнуващият ми момент в Левски заради всичко през годините. Ще имаме трансфери, ще имаме лиценз, всичко е наред. Да празнуваме“, каза Иво Ивков.








ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до септември 2026 г.
Спукана гума на камион е довела до тежката катастрофа на АМ "Тракия"
Рецепта от тефтера на баба: Тиквички с яйца и сирене
България удари световния шампион Италия в Лигата на нациите
Мъж с 16 присъди подпали съседска врата (ВИДЕО)
УниКредит Булбанк запазва безплатната обмяна на левове и стотинки до края на септември
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Коментари
Напиши коментар03:52 | 24 апр 2024 г.
21:18 | 16 май 2022 г.
20:55 | 16 май 2022 г.
12:48 | 16 май 2022 г.
12:46 | 16 май 2022 г.
09:33 | 16 май 2022 г.
09:25 | 16 май 2022 г.
09:16 | 16 май 2022 г.
08:41 | 16 май 2022 г.
Напиши коментар