Изпълнителният директор на Левски Иво Ивков проговори на болната за последните години на „Герена“ тема „лиценз“.
„Синият“ шеф успокои феновете, че проблеми няма да има и не скри сълзите си от щастие от спечелената Купа.
„Заслужавахме го. Това е най-вълнуващият ми момент в Левски заради всичко през годините. Ще имаме трансфери, ще имаме лиценз, всичко е наред. Да празнуваме“, каза Иво Ивков.








Проф. Радулов: Във Варна се строи на забранени места, там е лакомо за престъпници
Николай Найденов: Шефката на кадастъра във Варна има имот през улица от "Бала Алино"
Коста Стоянов: Незаконните постройки край Варна да се премахнат
Има уникална част от човешкото тяло, която еволюцията не може да обясни
Европа е под натиска на жегата: На места температурата стигнаха 43,7°C
В кадър: Синият Огледален басейн на Тръмп... позеленя
В началото на кариерата: Карали Джесика Симпсън да отслабне
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар03:52 | 24 апр 2024 г.
21:18 | 16 май 2022 г.
20:55 | 16 май 2022 г.
12:48 | 16 май 2022 г.
12:46 | 16 май 2022 г.
09:33 | 16 май 2022 г.
09:25 | 16 май 2022 г.
09:16 | 16 май 2022 г.
08:41 | 16 май 2022 г.
Напиши коментар