Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков гостува в предаването „Арена Спорт“ по БНТ 1. В него той засегна част от горещите теми на „Герена“, а те наистина не са никак малко.
„Вчерашният ден не бе много хубав заради атмосферните условия. За привърженците беше тежко. Въпреки това се радвахме на отлична посещаемост. Изиграхме фантастичен мач, най-силния си двубой през пролетта, срещу нелош съперник. Бяхме пълни господари на терена. Жалкото е, че играчите ни не се научиха да вкарват повече голове от положенията, които създават.
Проведохме изключително ползотворни срещи с НАП. Начертахме и други стъпки. Реално на Левски най-големият и единствен проблем е НАП. За жалост НАП бе оставен на опашката. Но това, което заварихме…. Платихме над 4 милиона лева лицензионни задължения, които щяха да ни изядат главата. Никой не иска да убие длъжника, след като работи добре. Имаме 18 милиона лева оборот, това е доказателство, че сме най-живият клуб в България в момента, благодарение на спонсор, фенове и ръководство“, каза Сираков.
Дали ще си покрием дълга с продажбата на акции? Мисля, че не можем да кажем дали имаме големи или малки очаквания към акциите. Има интерес, само че след провеждане на Общо събрание ще имаме реална представа.
Най-нормалното е Иво да не е щастлив от такова развитие на нещата. Защото ще разполага с по-малко средства. Това го приемам. Но истината е, че този проблем допреди месец не стоеше на дневен ред, а сделка с Юнайтед груп. Те проведоха няколко срещи с НАП и там бяха спокойни. Но до прехвърляне на акции не се стигна.
Въпросът с акциите го разглеждах още преди няколко месеца. Може би имах шесто чувство, че няма да се стигне до сделка. Сега ни се наложи изключително бързо да действаме по този въпрос, защото смятаме, че това е бърз начин да влязат свежи пари в клуба. А и всеки лев от акциите ще отиде за НАП.
Според мен във всяко семейство има различия по определени въпроси. Аз съм на мнение, че важните неща – тези, касаещи бъдещето на клуба, трябва да се разглеждат в кухнята“, допълни цитираният от Тема спорт бос на сините.
Снимка: Lap.bg







ЕК: РСМ още не е включила българите в Конституцията, въпреки обещанието си
Силно земетресение удари Западна Турция
Румъния подписа договор с "Райнметал" за завод за барут
Откриват къща музей "Наим Сюлейманоглу" в Момчилград, очакват куп шампиони
79-годишна баба с е-триколка се заби в лека кола
Средновековна кула се срути в центъра на Рим, трима са ранени ВИДЕО
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Повече, отколкото изглежда - как радиаторната решетка влияе на колата
Какъв проблем крие Honda 1.0 i-VTEC?
5 забравени френски суперколи, които заслужават внимание
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Ронда Роузи: „Без Дейна Уайт UFC ще изгуби душата си – ще останат само три букви“
Непобеден американски талант предизвика Мозес Итаума: „Нека видим дали е готов за Усик“
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Ползите от креатина за спортуващите?
Как да се справим с лесно заплитащата се коса?
Коментари
Напиши коментар13:06 | 24 апр 2024 г.
10:23 | 13 мар 2023 г.
06:29 | 13 мар 2023 г.
23:22 | 12 мар 2023 г.
23:20 | 12 мар 2023 г.
23:13 | 12 мар 2023 г.
21:55 | 12 мар 2023 г.
19:46 | 12 мар 2023 г.
17:36 | 12 мар 2023 г.
16:57 | 12 мар 2023 г.
Напиши коментар