Днес спортно-техническият щаб на Левски ще разбере подробности за състоянието на Жереми Петрис и Уелтън, пише Тема спорт. Двамата получиха травми при победата над Берое с 1:0 на „Герена“. Французинът е получил тежък удар в хълбока и в началото на второто полувреме бе заменен от Патрик-Габриел Галчев.

Бразилецът от своя страна е имал болки в коляното и на неговото място се появи Марин Петков в заключителните минути на двубоя. Двамата ще преминат през допълнителни прегледи, за да се установи състоянието им. Днес се очаква да има повече подробности и за състоянието на Илиян Стефанов, който тренираше през миналата седмица с основната група, но пропусна и мача с Берое.

Вчера сините получиха почивка и днес ще стартират подготовката си за гостуването на Ботев Пловдив. Двубоят, с който ще се открие „Христо Ботев“, ще бъде в събота от 20:00 часа.

Снимка: Lap.bg