Новият треньор на Левски Станислав Генчев даде интервю Дарик радио и dsport. В него той засегна куп теми, свързани с клуба, които естествено интересуват феновете на „сините“.
„Жив и здрав съм, работата тече. Всичко е наред. Работата започва официално утре. При мен не е спирала. Отборът се нуждае от селекция и програма. Изисква се много време и усилия. Основополагащи са как ще се представи отборът през сезона“, започна изказването си Генчев.
„Развълнуван съм, защото Левски е било мечта за мен. Една от мечтите ми се сбъдна. Очаквам с нетърпение да започнем подготовка и да се наредят нещата. Има голяма разлика, когато ходя по улиците. Постоянно ме спират. Чувствам подкрепата им. Важно е за мен. Голяма отговорност е за мен и за моя екип, за да изпитват удоволствие от играта“, откровен бе Станислав Генчев.
Той открои и нещо от личния си живот: „Отдавна моята съпруга знае, че футболът винаги е бил на преден план. За да успееш, трябва да си всеотдаен. Трябват лишения. Има лагери, пътувания. Семейството остава назад, но са свикнали с това нещо“.
„Аз винаги съм вярвал в моите възможности. Работил съм професионално в предишния ми отбор. Нормално е в Левски да има конкуренция и да се търсят различни варианти. Аз съм благодарен, че Левски избра мен и ще се опитам да оправдая очакванията. От Лудогорец не съм получавал оферта, имаше от други отбори, но Левски е над всичко“, разкри Генчев.
Той разказа и как се е стигнало до работата в последните му два отбора – Ботев Пловдив и Крумовград: „Искам да благодаря на един човек от София, благодарение на когото отидох в Ботев и Крумовград. Не мога да му кажа името. Благодарности към Крумовград за доверието и за начина, по който ми позволиха да работя. Когато треньорът чувства подкрепата на ръководството, нещата се получават. Крумовград е пример как трябва да се работи. Правим всичко възможно Алекс Колев да пристигне. Български футболист е, който знае какво означава Левски. Надявам се да стане част от Левски и шансовете са големи. Има други от Крумовград с качества, ще преценим дали някой ще пристигне. Всичко е въпрос на разговори. Проблемът с Луан е, че е с бразилски паспорт. Квотите са ни ограничени и трудно можем да си позволим футболист извън ЕС“.

            
	        
	        
	        
	        
	        
	        
	        





            
                                Обедна емисия                            
                                Мъже от стомана дърпаха самолет Airbus A220 (СНИМКИ)                            
                                Черен петък в А1: До 80% отстъпка на най-търсените смартфони                            
            
                                4 зодии започват да печелят повече пари преди края на 2025                            
                                Васил Петров ще представи турнето си "30 години на сцена"                            
                                Румен Радев връчи трибагреника на 34-та българска полярна експедиция                            
                                БФС отсъди: Служебна победа за Ботев с 4:0 в дербито на Пловдив                            
            
                                Toyota и Lexus продадоха само 37 електромобила на основния си пазар                            
                                Как Audi направи първия си сериен plug-in хибрид                            
                                Renault ще прави модели върху платформа на Geely                            
                                Тези германски автомобили ще изкарат 500 000 км                            
            
                                Netflix и MVP отмениха битката между Джейк Пол и Джервонта Дейвис                            
                                Франсис Нгану за предложението на Джейк Пол: „Обижда ме!“                            
                                Едуард Алексанян: „SENSHI е мястото, където израснах като боец“                            
                                Шон О’Мали намекна за битка с Умар Нурмагомедов: „Той е един от най-добрите в категорията“                            
            
                                В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия                            
                                Европейската седмица на фертилността започна под мотото „С факти напред – образование и информация“                            
                                Неуспешните инвитро опити: как да не загубиш надежда?                            
                                През ноември отбелязваме Световния месец за борба с белодробния карцином                            
            
                
                
                
                
                
                
Коментари
Напиши коментар03:02 | 12 юни 2024 г.
23:12 | 11 юни 2024 г.
21:53 | 11 юни 2024 г.
Напиши коментар