От Левски излязоха с позиция, в която се извиняват на феновете си, които не успяха да влязат на стадион "Локомотив" в Пловдив и останаха извън трибуните.
"Левскари, искаме да изкажем огромно извинение към всички, които не успяха да влязат на стадион „Локомотив“ в Пловдив.
Уверяваме Ви, че ПФК Левски направи всичко възможно всеки един „син“ привърженик да бъде допуснат на срещата.
Бяха проведени разговори с делегата на срещата, както и с ръководството на Локомотив (Пловдив), но въпреки всички опити привържениците на клуба не бяха допуснати поради мерки за сигурност.
Дълбок поклон пред всички „сини“ фенове, които подкрепиха отбора и накараха Левски отново да се чувства като домакин. Заедно можем всичко! Само Левски!", написаха "сините" на официалната си страница във „Фейсбук“.
Снимка: Lap.bg








Путин инспектира граждански самолети край Москва (СНИМКИ)
Смрад, миризми, зарази: Съсед отглежда множество гълъби, дори в училището мирише
Йотова: Честността днес е дефицитна, но изключително високо конвертируема валута
Късна емисия
Младите в Европа харесват демокрацията, но виждат по-малко перспективи
Йога пози при проблеми с кръста
След отваряне на Ормузкия проток: Наемът на танкери в Персийския залив скочи над 897%
Коста Стоянов: В Баба Алино има данни за схема с международен характер
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар