Защитникът на Левски Кристиан Димитров остана доволен от успеха на своя тим над ЦСКА в дербито. Националът се изказа ласкаво за вечния съперник, като заяви, че мястото на "червените" в класирането лъже и им пожела успех.
„Искам да благодаря на нашата публика. Радвам се, че успяхме да спечелим. От сряда тренирам пълноценно с отбора. През второто полувреме почувствах леки болки, но мисля, че всичко е нормално. Този мач и с болки трябва да се довърши”, сподели Димитров.
„Първото полувреме започнахме колебливо за нас. Беше равностоен мача. През второто полувреме имаше само един отбор на терена. Макун изигра много добър мач, въпреки че му е трудно на тази позиция. Поздравявам го за гола.
Надиграхме ги второто полувреме. ЦСКА са изключителен отбор, мястото им в таблицата малко лъже. Желая им успех и всичко най-хубаво. Играем всеки мач за победа и дано накрая се поздравим с титлата. Филмът за Гунди е много хубав. Нека всички левскари отидат и го гледат, ако имат възможност.
Аз бях на инжекции с националния отбор и така прецениха от лекарския щаб на Левски. Те имаха връзка с лекарския щаб на България”, добави бранителят на „сините”.







Времето в четвъртък: Облачно и дъждовно с температури до 22 градуса
Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
До момента САЩ са похарчили $29 милиарда за войната срещу Иран
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар00:18 | 20 окт 2024 г.
23:48 | 19 окт 2024 г.
23:47 | 19 окт 2024 г.
23:45 | 19 окт 2024 г.
Напиши коментар