От Левски качиха видео в каналите си в социалните мрежи с кадри от заниманията днес.
Футболистите на Левски проведоха две тренировки в понеделник, 20 януари. Сутрешното занимание се състоеше от кондиционни упражнения и игри на умален терен. В него участие не взеха Карлос Охене, Асен Митков и Илиян Стефанов, които се подготвяха по индивидуална програма в хотел „KAYA PALAZZO“.
Следобедната тренировка включваше основно тактически упражнения. Асен Митков се присъедини към основната група в някои от упражненията с топка, докато Карлос Охене изпълняваше бегови упражнения. Стефанов продължи с индивидуалната подготовка в хотела. В четвъртък, 23 януари Левски излиза в третата си контрола от зимния лагер в Белек. Съперник на сините е полския Заглембе Любин. Срещата стартира в 16:00 часа и ще се играе на стадион „KAYA PALAZZO“.








Shadow AI: Технологичната заплаха, която тихомълком превзема бизнеса
Рецепта за картофена салата с песто и авокадо
3 вредни детски навика и последиците за денталното здраве
АПИ обяви промяна по пътищата заради жегите и размекването на асфалта
Кортни Кокс се раздели с дългогодишния си приятел
Лято 2026: Сандалите с дебела подметка се завръщат
25 надуваеми лодки задържаха митничарите на „Лесово“
Екоминистърът освободи шефа на РИОСВ - Бургас
В Китай направиха ван с лукс на частен самолет и собствена тоалетна
Най-странният автомобилен клаксон е измислен от филмово студио
Новото Audi Q7 дебютира в България
12-годишно момиче спря аварийно кола и спаси майка си на магистрала "Струма"
БФ Борба нареди да бъде извършена проверка относно загиналата състезателка от националния отбор Жанет Немет
Али Юзеир в опасна битка с ирландец по пътя към SENSHI Grand Prix титлата
Фабиан Лорито: Влизам в SENSHI Grand Prix за титлата!
Напрежение в „Александровска“ заради гладната стачка на проф. Милена Шиварова, Здравното министерство разпореди проверка
ББА: Бюджетът на НЗОК трябва да гарантира устойчивост на болничната помощ
Пирогов извърши първата у нас операция на „пеперудено дете“
Внимавайте с котките и недосготвеното месо заради токсоплазмоза
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар