Треньорският щаб на Левски получи лоша новина. Хулио Веласкес не само че няма да може да разчита на новото попълнение Карл Фабиен за днешното домакинство на ЦСКА 1948, но той ще липсва до края на мачовете от редовния дял на кампанията, пише „Тема Спорт“.
Фланговият нападател трябваше да се завърне срещу Ботев Пловдив (1:1), след като получи контузия в срещата с бившия си тим Славия (3:3) на „Герена“. След това той не игра и срещу Арда. Бе гласен да започне срещу канарчетата, но на тренировка преди двубоя получи нова травма. Тя се оказа по-сложна от очакваното. И той ще изгори и за неделното гостуване на Берое (6 април, 17:15 часа), домакинството на Черно море (13 април, неделя, 17:30 часа), както и сблъсъка със Септември Сф (21 април, понеделник, 16:30 часа). Причината е мускулна травма. А в Левски не планират да го рискуват с прибързано пускане в игра.
Френският флангови нападател бе привлечен от Славия в последния ден от затварянето на трансферния прозорец. Президентът на белите Венци Стефанов твърдеше, че има „джентълменско споразумение“ Фабиен да не играе срещу тях. Това обаче не се случи – той влезе на терена като резерва през второто полувреме и се… контузи. Карл има 3 мача за Левски – 2 в първенството и 1 за купата.








Тежка катастрофа на пътя Кюстендил - Дупница: Камион помете три автомобила
Жена загина след падане в необезопасена шахта в Пловдивско
Първи Фестивал на балканската духовa музика край Лясковец
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Ивет Бианки: Детето чудо на българската мода
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар05:20 | 9 апр 2025 г.
11:10 | 3 апр 2025 г.
10:05 | 3 апр 2025 г.
08:02 | 3 апр 2025 г.
Напиши коментар