Левски е съвсем близо до раздяла с Келиан ван дер Каап. „Мач Телеграф“ съобщава, че най-после на „Герена“ са успели да намерят отбор, който да хване окото на защитника.
Както е известно, нидерландецът иска ново предизвикателство в кариерата си, след като смята, че е стигнал тавана си със синята фланелка. Той обаче отхвърли с лека ръка първите оферти, които са били получени за него. Твърди се, че те са от отбори от САЩ и Близкия Изток.
Ван дер Каап бил категоричен, че парите не го интересуват. Не му се мърда от Европа, но пък иска да бъде част от отбор, който също като Левски ще играе в турнирите на континента.
В Нидерландия обявиха, че интерес към него проявява Го Ахед Ийгълс. По-късно обаче пак от Страна на лалетата биха отбой за такъв трансфер. Причината била в Келиан, който бил отказал на „орлите“, които сензационно спечелиха Купата на ниската земя.
На този етап от Левски не искат да се шуми много около новата дестинация в кариерата на Ван дер Каап. Причината е, че той трябва да оформи личните си условия.
От известно време Келиан тренира отделно от останалите заради проблем, който го мъчи от края на миналото първенство. Това обаче няма да окаже въздействие на сделката.
Според запознати, на „Герена“ имат готови варианти и за заместник. Един от тях е Андреа Христов, който може да увеличи бройката на българите в отбора.







"Блуждаеща планета" поглъща околната материя рекордно бързо
Късна емисия
Меган Маркъл се чувства супер, снимайки новия си филм
Пънк и рап песни от етническите малцинства в Русия влязоха в плейлистата на Путин ВИДЕО
Кендъл Дженър остана гола за ЧРД
Новото BMW i4 M60 е с половин секунда по-бързо от M3
Toyota не смогва с търсенето на хибридни автомобили
Седем нови коли, чиято качество спадна сериозно
Предниците на новите модели на Honda ще се огъват
Анна-Мария Манушева донесе първи медал за България от Световното първенство по самбо
Мохамед Мокаев – Ще спечеля титлата в BRAVE CF, и ще докажа, че UFC не трябваше да ме освобождава
Дейна Уайт: реванш между Том Аспинал и Сирил Ган ще се състои – сериозно увреждане на окото няма
Айсам Чадид преди SENSHI 29: „Да вярваш в себе си и да се биеш с голямо сърце – това е пътят на шампиона“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар08:55 | 19 юни 2025 г.
08:53 | 19 юни 2025 г.
08:52 | 19 юни 2025 г.
08:52 | 19 юни 2025 г.
Напиши коментар