Защитникът на Левски Майкон е хванал окото на Ференцварош, съобщава „Тема Спорт“. Представител на унгарския тим е бил в ложите на стадион „Георги Аспарухов“ и е изгледал двубоя с Брага (0:0) в четвъртък. Не е ясно обаче дали клубът ще изпрати официална оферта за левия бек, който изнесе силен мач срещу португалския тим.
Наскоро изпълнителният директор на сините Даниел Боримиров заяви, че бразилецът е много важен футболист за отбора. От своя страна, мажоритарният собственик Наско Сираков каза, че има играчи, които Левски няма да продаде на никаква цена. Преди седмица фланговият футболист се срещна с мениджъра си в София, а компания им правеше Джери Перейра, който през последните години помага на сините със селекцията от Бразилия.
Сериозен интерес към 25-годишния Майкон доста време проявяваше руският Ростов. Той е в полезрението и на няколко турски клуба. И техните оферти обаче не удовлетворяваха ръководството на сините. Сега на хоризонта може да се е появил тим, който да извади исканите от шефовете на „Герена“ пари. Очаква се развитие по казуса да има през следващите няколко дни.
Майкон бе привлечен на „Герена“ малко преди края на сезон 2023/24. По време на първата си подготовка с тима показа противоречиви игри. Но след това захапа като титуляр и не е изпускал мястото си в единайсеторката. Това е и причината капитанът Цунами да бъде ползван като дефанзивен халф и централен защитник, а да действа като ляв бек само когато Майкон отсъства.
25-годишният футболист има на сметката си 35 двубоя във всички турнири, в които не се разписа, но се отчете с три красиви асистенции.







Жълт код за опасни горещини в цялата страна на 12 август
Двама младежи отиват на съд за побой над непалци в Пловдив
Навръх годишнината от смъртта на баба Ванга: Какво предсказа пророчицата за 2026 г.
Пламна къща в Мъглиж, хеликоптер гаси пожар между Виноградец и Карабунар
Познати на младежите, убили Георги в Пловдив, са арестувани за побой над непалци
Най-малката дъщеря на Брус Уилис и Деми Мур се омъжи
Пожар тръгна в гората над Свети Влас
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
Бивш водещ на Top Gear защити един от най-спорните модели на Maserati
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа в Ню Йорк: Ясни са датата и арената
Мениджърът на Джоузеф Паркър разкри какво предстои за бившия шампион
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Дехидратация в детска възраст – една от най-големите опасности в летните месеци
FDA лицензира първата лиофилизирана кръвна плазма за употреба в САЩ
Коментари
Напиши коментар08:43 | 26 юли 2025 г.
08:34 | 26 юли 2025 г.
08:24 | 26 юли 2025 г.
Напиши коментар