Две мощни компании са изпратили официални оферти към Левски да станат генерален спонсор на устремилият се към 27-ма титла на България клуб.
В тях фигурират и конкретни финансови параметри, пише Гонг. Предполага се, че те са по-големи от настоящия годишен бюджет, осигуряван от Паламсбет – по неофициална информация 6 млн. лв.
През следващите седмици на "Герена" ще разгледат офертите и ръководството ще реши дали да приеме някоя от тях.
Припомняме, че наскоро собственикът на Левски Наско Сираков заяви, че клубът вече не търси спонсори, а компаниите търсят Левски.
Голмайстор №1 в историята на "сините" не разкри подробности, но това стори Gol.bg. Още на 4 януари нашата медия излезе с подробен материал по темата. Той е озаглавен:
В него можете да прочетете конкретно име на компания, която иска да стане спонсор на Левски и какви са й мотивите за тази стъпка.
Едно е сигурно – Левски ще търси мощно финансиране, за да събере средства за построяването на нов стадион, с което да не позволи изоставане от вечния съперник ЦСКА.
Снимка: БГНЕС







Камион прегази смъртоносно мъж до трамвайна спирка в София (СНИМКИ)
Пенсионерите в България са атакувани с фалшиво евро и романтични измами
Bloomberg TV Bulgaria стартира "Диалог за бъдещето" – ново предаване за стратегическата роля на образованието
Боряна Димитрова: Борисов търси дистанциране от Пеевски
Пълната програма: Вижте всички банди, които ще забият на Hills of Rock 2026
Задържаха британец, буйствал, ритал и обиждал полицаи на летище "Васил Левски"
Как Ford предизвика BMW и Mercedes, но се провали
Защо вашият дизел започва да забива
Японският конкурент на Bentley и Rolls-Royce получава V12
Призив: Автомобилите да се върнат към основното си предназначение
Джон Джоунс посочи бъдещ шампион на UFC в тежка категория през 2027 година
Появи се по-безумен спорт от slap fighting?
"Нерон" се завръща с пълен набор медали от Австрия
Усман Нурмагомедов не гони втори пояс в PFL след победата в Дубай
Александровска открива дарителска сметка за ремонт на сградата и инфраструктурата си
Хранителен режим при улцерозен колит – какво да ядем и какво да избягваме?
Защо детето боледува повече, но това не означава слаб имунитет?
Витамин Д е свързан с отслабването
Коментари
Напиши коментар12:59 | 13 яну 2026 г.
00:26 | 13 яну 2026 г.
23:45 | 12 яну 2026 г.
19:56 | 12 яну 2026 г.
16:42 | 12 яну 2026 г.
16:37 | 12 яну 2026 г.
16:30 | 12 яну 2026 г.
16:27 | 12 яну 2026 г.
16:08 | 12 яну 2026 г.
15:51 | 12 яну 2026 г.
Напиши коментар